Najaarscompetitie 2020

Najaarscompetitie 2020

Dinsdag

Dinsdag dames 1 (25+)

Wedstrijden, standen en uitslagen:
Dinsdag dames 1 (25+)

Spelers:

Trudy Hendrickx (Captain)
Carin in ‘t Zandt
Ans Geelen
Wies Boonen
Ria Fitten

 

Donderdag

Donderdag dames 1 (17+)

Wedstrijden, standen en uitslagen:
Donderdag dames 1 (17+)

Spelers:

Amelia Hendriks (Captain)
Jeanne Clabbers
Kitty Boitelle
Yvonne Nikkelen
Susan van Wylick

 

Vrijdag

Vrijdagavond dames 1 (17+)

Wedstrijden, standen en uitslagen:
Vrijdagavond Dames 1 17+

Spelers:

Ellen van de Pasch (captain)
Kim Houben
Anneke Cuppen
Wendy Geelen
Ilse Veldhuis

Vrijdagavond dames 2 (17+)

Wedstrijden, standen en uitslagen:
Vrijdagavond dames 2 17+

Spelers:

Kimberley Bouman (Captain)
Mara Lommen
Helen de Wilde
Silke Geurts
Inge Geurts

Vrijdagavond heren 1 (35+)

Wedstrijden, standen en uitslagen:

Vrijdagavond heren 1 35+

Spelers:

Frans van Lin (Captain)
Jac Clabbers
Leo Koetsenruijter
Ger Fitten
Martijn de Feber
Rik Mengers

Vrijdagavond mix 1 (17+)

Wedstrijden, standen en uitslagen:
Vrijdagavond mix 1 17+

Spelers:

Sjuul Kuijpers (Captain)
Jasper Seelen
Freek Hermans
Eline Smith
Inge den Hollander
Denise Last
Ilse Veldhuis

Vrijdagavond mix 2 (17+)

Wedstrijden, standen en uitslagen:
Vrijdagavond mix 2 17+

Spelers:

Jolie Treuen (mix)
May van de Venne
Ellen Dortant
Christian Schilder
Tim Koetsenruijter
Koen Coenders

Vrijdagavond mix 1 (35+)

Wedstrijden, standen en uitslagen:
Vrijdagavond mix 1 35+

Spelers:

Twan in ‘t Zandt (captain)
Yvonnen Pijnenburg
Nicole Lucassen
Theo Heijligers
Pim Geelen
Carin Renkens

Vrijdagavond mix 2 (35+)

Wedstrijden, standen en uitslagen:
Vrijdagavond gemengd 2 35+

Spelers:

Trudy Hermkens (Captain)
Frank Hendrickx
Peter Dirkx
Frank Geelen
Nicole Delahaye
Peter Dirkx

Vrijdagavond mix 3 (35+)

Wedstrijden, standen en uitslagen:
Vrijdagavond gemengd 3 35+

Spelers:

Karen van Loggem (Captain)
Sjuul Dings
Helen van Eijndt
Gijs Geelen
Sander van Loggem
Marco vd Haghen
Resi Hegger

Vrijdagavond mix 4 (35+)

Wedstrijden, standen en uitslagen:
Vrijdagavond gemengd 4 35+

Spelers:

Ron Lommen (captain)
Hans Renkens
Ria Fitten
M-Jose Vermeulen
Martijn Sillikens (invaller)
Marika Lender (invalster)
Loes Ariaans (invalster)
Kay Gruintjens (invaller)

 

Zaterdag

Zaterdag dames 1 (17+)

Wedstrijden, standen en uitslagen:
Zaterdag dames 1 17+

Spelers:

Janine Engels (captain)
Kiki Kersten
Ellen van de Munckhof
Mirte Hermanss
Nicole Lucassen
Dian van Rengs
May van de Venne

Zaterdag dames 2 (17+)

Wedstrijden, standen en uitslagen:
Zaterdag dames 2 17+

Spelers:

Lisa Geurts (captain)
Celine Bergmans
Jella Theeuwen
Mandy van de Venne
Chantal Kuijpers
Malou Heijligers

Zaterdag heren 1 (17+)

Wedstrijden, standen en uitslagen:

Zaterdag heren 1 17+

Spelers:

Mark Engels(Captain)
Rick Timmermans
Ken Renkens
Thomas Blom
Renzo den Bekker

Zaterdag heren 2 (17+)

Wedstrijden, standen en uitslagen:
Zaterdag heren 2 17+

Spelers:

Luuk Theelen (Captain)
Guus Vergaegh
Ddanny Hendrickx
Tom van Houwelingen
Freek Verstraelen
Gijs Theelen

Zaterdag heren 3 (17+)

Wedstrijden, standen en uitslagen:
Zaterdag heren 3 17+

Spelers:

Ruud Steegs
Job Lommen
Pascal Betzel
Siebe Munten
Don de Wilde
Robin Crommentuyn
Teun Goossens
Dennis Kuijpers

Zaterdag heren dubbel 1 (17+)

Wedstrijden, standen en uitslagen:
Zaterdag heren dubbel 1 17+

Spelers:

Siem Appeldoorn (captain)
Bart Coenders
Marco Appeldoorn
Guus Hendriks
Noud Lucassen
Yochem Rindt

Zaterdag mix 1 (17+) 1e klasse

Wedstrijden, standen en uitslagen:
Zaterdag mix 1 17+ 1e klasse

Spelers:

Gino Taihuttu
Cobi Strous
Fay Storm
Joske Renkens
Jasper van de Boel

Zaterdag mix 1 (17+) 2e klasse

Wedstrijden, standen en uitslagen:
Zaterdag mix 1 dubbel 17+ 

Spelers:

Faas Toussant
Carin Renkens
Raymond Kniest
Marieke
Job van Hoorn
Anouk Bergmans

Zaterdag mix dubbel 1 (17+)

Wedstrijden, standen en uitslagen:
Zaterdag mix 2 dubbel  17+

Spelers:

Rob Drouen
Marij Uylings
Rob Uylings
Michelle van Mook
John Kuijpers
Bregje Beurskens

 

Zondag

Junioren 1 (11t/m 17)

Wedstrijden, standen en uitslagen:
Zondag geel mix 1 (11 t/m 17)

Spelers:

Bram Willems (captain)
Sef Gruintjens
Fenne Dirkx
Vera Willems
Joey van Loggem
Jeroen van Gasselt

Junioren 11 t/m 14 1

Wedstrijden, standen en uitslagen:
Junioren 11 t/m 14 1

Spelers:

Lucas Kepser
Esmee van der Haghen
Daantje van Loggem
Jacek Przedmojski
Rick van Eijndt
Nina den Otter
Vinnie Raaymakers

Junioren 11 t/m 14 2

Wedstrijden, standen en uitslagen:
Junioren 11 t/m 14 2

Spelers:

Kalle Gruintjens
Sil Hovens
Senna Haanen
Binck Laumen
Jesse Wetjes
Tieme van de Venne

 

Mogelijke invallers

Maurice Krawczyk (06 4539 1297)
Martijn Kusters (06 1111 2542)
Wesley Wissingh (06 5777 2312)
Maciej Sabotowski (+49 179 411 0670)
Marcel Janssen (06 2730 6130)

Comments are closed.